Ramki na rejestracje

Co powiesz na to, aby zabrać się wreszcie za tuning optyczny auta i dopracować jego wygląd w najmniejszym szczególe? Wystarczy zmienić kilka elementów, aby cieszyć się zdecydowanie bardziej stylowym wyglądem samochodu. Jesteśmy zdania, że najważniejsze jest to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Dopiero ta pozornie nieistotna zmiana uświadomi Ci, jak wiele dotąd traciłeś! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne ramki pod tablice rejestracyjne MONO: elementy wyjątkowe pod względem designu i wykonania.

Ramki na rejestracje, ramki pod tablice rejestracyjne

Zachęcamy do poznania oferty naszego sklepu, w którym znajdziesz tablice wykonane z wytrzymałych tworzyw odpornych na uszkodzenia oraz blaknięcie. Będziesz zaskoczony, jak stylowo może prezentować się ramka pod tablicę rejestracyjną. Zapomnij o tradycyjnych rozwiązaniach pełnych zbędnych elementów, takich jak napisy czy logo producenta. Teraz masz możliwość sięgnięcia po nowoczesne akcesoria wykonane ze smakiem! Sprawdź wszystkie nasze propozycje.

Można powiedzieć, że jesteśmy podręcznikowym przykładem sytuacji, w której niechęć do jakiegoś trendu przemienia się w kreatywną energię. Nasze ramki pod tablice rejestracyjne powstały właśnie z tego powodu – z awersji do akcesoriów samochodowych, upstrzonych reklamami, adresami stron internetowych, numerami telefonów… Nie mogliśmy znaleźć produktu, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom, więc stworzyliśmy go sami – zgodnie z naszymi potrzebami, wymaganiami i poczuciem estetyki.

Minimalistyczne ramki pod tablice rejestracyjne

Miłośnicy tuningu optycznego doskonale wiedzą, że diabeł tkwi w szczegółach. Dla nich liczy się każdy detal – a nachalna reklama serwisu motoryzacyjnego, umieszczona na tablicy rejestracyjnej, na każdego perfekcjonistę może zadziałać jak płachta na byka. Na szczęście dzięki naszym ramkom wkrótce będziesz mógł zapomnieć o tym problemie. Na różne informacje reklamowe najzwyczajniej w świecie nie ma na nich miejsca! To główna cecha, która odróżnia nasze wyroby od innych akcesoriów tego typu – brak powiększonej przestrzeni w dolnej części sprawia, że żaden zbędny ozdobnik się tam nie zmieści. Efektem jest prosty i elegancki projekt tablicy rejestracyjnej, która doskonale spełnia swoje funkcje.

Ramki na rejestracje – sposób personalizacji

Minimalizm ma to do siebie, że chętnie łączy funkcjonalność z dekoracyjnością. Jak zatem w nienachalny sposób dopasować ramkę MONO do Twojego auta, skoro właśnie powiedzieliśmy, że nie ma na niej miejsca na ozdobniki? To bardzo proste. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty z dyskretnym, dekoracyjnym paskiem, biegnącym po obwodzie tablicy. Barwę tej obwódki bez problemu dopasujesz do koloru nadwozia – oferujemy m. in. warianty w kolorze niebieskim, czerwonym czy też srebrnym. Inną opcją jest wybranie obwódek w kolorze flag państwowych: Polski, Francji lub Włoch. To bardzo prosty sposób na dodanie swojemu pojazdowi charakteru.

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, by zapoznać się z pełną ofertą kolorystyczną naszych produktów.