Podkładki pod tablice rejestracyjne

Prawdziwa pasja do motoryzacji potrafi zaprowadzić w nieznane rewiry. Podobnie było w naszym przypadku – odkryliśmy, że tak niepozorny przedmiot, jak podkładka pod tablicę rejestracyjną, posiada ogromny, niewykorzystany jak dotąd potencjał!

Postanowiliśmy, że stworzymy coś wyjątkowego: element tuningu optycznego, po który będzie chciał sięgnąć każdy kierowca ceniący w gadżetach samochodowych wysoką jakość, elegancję i funkcjonalność. W rezultacie otrzymaliśmy podkładki pod tablicę rejestracyjną MONO – pierwsze ramki w Europie zaprojektowane od postaw!

Podkładki pod tablice rejestracyjne, podkładki pod tablicę rejestracyjną

Z przyjemnością prezentujemy ramki, które łatwo przymocujesz do swojego samochodu. Zadbaliśmy o to, aby nie tylko zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw odpornych na uszkodzenia i utratę koloru, ale były także w pełni uniwersalne. Element tego typu dopasujesz bez problemu do każdego auta – zarówno wozu prosto z salonu, jak i odrestaurowanego klasyka. Odkryj, jak wiele możesz zyskać, decydując się na ramki MONO!

Jak powstały ramki MONO? Z naszych własnych doświadczeń wynikało, że na rynku brak było produktów, które usatysfakcjonują takich miłośników motoryzacji, jak my. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce. Dzisiaj z dumą prezentujemy ramki pod tablice rejestracyjne, które każdemu przypadną do gustu.

Podkładki pod tablicę rejestracyjną MONO

W ofertach innych producentów akcesoriów samochodowych, podkładki zazwyczaj posiadają dodatkową przestrzeń w dolnej części. Z tego powodu, gadżety te stały się swego rodzaju przestrzenią reklamową – pod numerem rejestracyjnym można jeszcze zmieścić logo warsztatu, nazwę firmy, numer telefonu czy nawet promocyjny slogan. Kierowcy-perfekcjoniści i wielbiciele optycznego tuningu są tego w pełni świadomi. Niestety w negatywnym sensie – niepotrzebna reklama często potrafi zepsuć efekt, nad którym pracują.

Nasze minimalistyczne podkładki przychodzą jednak z pomocą wszystkim, którzy zmagają się tymi bolączkami. I co ważne: dostępne są w rozmiarze pasującym do standardowych wymiarów tablic rejestracyjnych, więc sprawdzą się przy niemal każdym aucie.

Podkładki pod tablice rejestracyjne Alti Giri

Zamień swoją dotychczasową ramkę na podkładkę MONO, a z miejsca zauważysz różnicę. Minimalistyczna stylistyka oraz połyskujące wykończenie potrafią dać naprawdę niesamowite rezultaty. W naszym założeniu projekt ma być bardzo prosty, ale Tobie zostawiamy wybór co do kolorystyki ramki.

Nasze akcesoria posiadają bowiem dyskretną, cienką obwódkę wokół tablicy, która doskonale wpasowuje się w subtelną elegancję, jaką odznacza się nasz produkt. Kolor nanosimy metodą sitodruku. Oferujemy całą gamę barw, które możesz dopasować do nadwozia. Mamy tutaj ramki w kolorze czarnym, szarym, białym, srebrnym, złotym, żółtym, niebieskim i wielu innych. Możesz też postawić na obwódkę w kolorze flagi Włoch lub Francji – to super wybór, jeśli jeździsz samochodem z któregoś z tych krajów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wariant, który będzie najlepiej pasował do Twojego auta.