Ramka na tablice rejestracyjne

Szukasz elementu do auta w dobrej cenie, który przyciąga wzrok i prezentuje się estetycznie? Świetnie się składa – mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Niech nie zmyli Cię niepozorny wygląd podkładki MONO. W tym dodatku kryje się ogromny potencjał, który wykorzystują znawcy tuningu optycznego. Ramka na tablice rejestracyjne naszej produkcji to jedyny taki gadżet w Europie. Wykonaliśmy go od podstaw, dokładając starań, aby otrzymać element solidny, estetyczny i funkcjonalny. Zaskoczy Cię zarówno jego wysoka jakość, jak i atrakcyjna cena!

Ramka do tablicy rejestracyjnej, ramka na tablice rejestracyjne, cena

Co powiesz na to, aby wymienić dotychczasową podkładkę na coś wyjątkowego? Zachęcamy do tego, aby zamiast tradycyjnego rozwiązania pełnego „wypełniaczy” w postaci napisów czy reklam producentów postawić na minimalizm. Rozwiązanie? MONO – czyli nasza autorska ramka do tablicy rejestracyjnej. Cena za element tego typu nie jest większa od standardowej. Zyskasz dzięki niej dostęp do jedynego w swoim rodzaju stylowego akcesorium!

Oferujemy gadżety motoryzacyjne które zadowolą wszystkich fanów minimalistycznych i eleganckich dodatków. Ramka do tablicy rejestracyjnej MONO dostępna jest w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie, a jej uniwersalne wymiary sprawiają, że będzie pasowała do większości pojazdów. Ten modny gadżet, od początku do końca zaprojektowany przez naszą firmę, z pewnością przypadnie do gustu każdemu kierowcy, który ceni nowoczesne rozwiązania i przykłada dużą wagę do najdrobniejszych szczegółów swojego wozu.

Wytrzymała ramka do tablicy rejestracyjnej – cena na każdą kieszeń

Impulsem do rozpoczęcia prac projektowych nad naszą autorską podkładką, była parkingowa stłuczka. Po niej ramka pod tablicę rejestracyjną nadawała się tylko do wyrzucenia. Wtedy powstał pomysł na stworzenie nowoczesnej podkładki, która będzie bardziej odporna na uszkodzenia. Nie chcieliśmy oferować produktów, których na rynku są już dziesiątki. Po wielu testach i próbach dopięliśmy swego, a efekt tych działań możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie 49,99 zł za komplet.

Podkładka MONO – szczegóły produktu

Ramka na tablice rejestracyjne MONO wykonywana jest z materiału ABS – odpornego na uszkodzenia, wygięcia oraz szkody powstałe po kontakcie z tłuszczami, olejami i smarami. Jest on wprawdzie nieco podatny na oddziaływanie promieni UV, ale i na to znaleźliśmy rozwiązanie – by zapewnić ochronę materiału, zastosowaliśmy starannie dobrane środki uszlachetniające. Podkładka MONO składa się z dwóch części z zatrzaskami, a jej montaż nie powinien sprawić większych problemów. Minimalistyczny projekt, na którym nie ma miejsca na zbędne reklamy, wykończony jest eleganckim połyskiem.

Odmień swoje auto!

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą ramki pod tablice rejestracyjne, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Alti Giri. Szeroka gama kolorystyczna produktów, ułatwi Ci dopasowanie podkładki do barwy nadwozia samochodu. Korzystna cena i wytrzymałe materiały sprawią zaś, że z pewnością będziesz zadowolony z zakupu.