Ramki tablic rejestracyjnych

Proste, ale wyjątkowo stylowe: klasyczne ramki tablic rejestracyjnych mogą prezentować się zdecydowanie lepiej niż myślisz! Jeśli szukasz elementu, który dopełni tuning optyczny Twojego samochodu, sprawdź ofertę sklepu. Przygotowaliśmy jedyne w swoim rodzaju podkładki MONO w kilku kolorach, które możesz dopasować do estetyki auta – bez względu na to czy, czy poruszasz się na co dzień sportowym wozem czy może jeździsz rodzinnym samochodem.

Ramki do tablic rejestracyjnych sklep

Jesteśmy zdania, że im mniej, tym lepiej – szczególnie, jeśli chodzi o tuning optyczny. Sami chętnie sięgamy po podobne rozwiązania i takie chcielibyśmy proponować naszym klientom. Polecamy MONO – nowoczesne, eleganckie modne ramki do tablic rejestracyjnych. Sklep internetowy Alti Giri jest miejscem stworzonym dla każdego estety, który poszukuje stylowych akcesoriów do samochodu w korzystnej cenie. Jeśli jesteś kierowcą i nasza oferta wydała Ci się interesująca sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Na akcesoriach z naszego sklepu nie ma miejsca na zbędne reklamy – podkładki MONO, zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich wielbicielach minimalistycznego stylu. Z drugiej strony zdajemy sobie też sprawę z tego, że auto poddane tuningowi optycznemu nie ma wyglądać, jak każde inne. Powinno raczej reprezentować swojego właściciela i wyrażać jego indywidualny gust i styl, a już w żadnym wypadku nie może być nudne!

Kolorowe ramki do tablic rejestracyjnych

Nasz sposób na to, by tablice rejestracyjne jeszcze lepiej pasowały do ogólnego projektu, to dobieranie ich pod względem kolorystycznym. Mówiąc prościej – w naszym sklepie znajdziesz ramki z dyskretną obwódką w wielu różnych barwach. Mogą być jedno- lub wielokolorowe albo też w barwach flag państwowych: Polski, Francji lub Włoch. Wybór należy do Ciebie!

Wytrzymałe ramki tablic rejestracyjnych MONO

Co jeszcze wyróżnia nasze ramki do tablic rejestracyjnych? Sklep internetowy Alti Giri to najlepsze miejsce dla wymagających Klientów. Nasze wyroby tworzone są z wytrzymałego ABS-u, bardzo odpornego na zarysowania i wgniecenia. Wspomniana wyżej obwódka nanoszona jest za pomocą sitodruku, co zabezpiecza ja przed działaniem różnych czynników zewnętrznych – mowa tu zarówno o zjawiskach pogodowych, jak i środkach myjących. Stosujemy też różnorakie metody uszlachetniające, które dodatkowo chronią produkt przed fotodegradacją.

Z miłości do motoryzacji

Ramki tablic rejestracyjnych z naszego sklepu powstawały metodą prób i błędów. Zanim wprowadziliśmy je do sprzedaży, były poddawane licznym testom jakościowym. Opieraliśmy się na naszym własnym doświadczeniu z produktami, które nie spełniły naszych oczekiwać. Chcieliśmy zaproponować akcesoria samochodowe, które będą lepsze od tego, co najczęściej można spotkać w sklepach i warsztatach. W procesie tworzenia projektu byliśmy swoimi największymi krytykami. Dzięki naszemu wysiłkowi możesz być pewien, że podkładka MONO posłuży Ci długo. Sprawdź sam i jeszcze dziś wybierz jedną z nich!