Ramka tablicy rejestracyjnej

MONO to jedyna w swoim rodzaju ramka na tablicę rejestracyjną. I nie ma tu ani słowa przesady. Samodzielnie zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy podkładki, które różnią się od tradycyjnych rozwiązań. Przygotowaliśmy akcesoria, po które sami chętnie byśmy sięgnęli: wytrzymałe, estetyczne, pozbawione zbędnych elementów i dostępne w dowolnym kolorze. Co powiesz na to, aby wymienić starą podkładkę na taką, która sprawi, że auto będzie prezentować się stylowo?

Minimalistyczna ramka tablicy rejestracyjnej

MONO to pierwsze tego typu akcesorium w Europie, które zaprojektowane zostało od podstaw. Zarazem jest to element idealnie pasujący do wymogów stawianych przez tuning optyczny. Ramki tablicy rejestracyjnej Alti Giri pozbawione są rozpraszających elementów, jakie chętnie stosują inni producenci podkładek. Stawiamy na minimalizm: estetyka idzie tu w parze z funkcjonalnością, odpornością na uszkodzenia i korzystną ceną. Jeśli szukasz porządnych elementów ozdobnych do swojego samochodu – będzie to wybór doskonały!

Impulsów do stworzenia naszych ramek pod tablice rejestracyjne było kilka: niezadowolenie z jakości produktów, jakie można znaleźć na rynku, sympatia do minimalistycznego stylu oraz długoletnia pasja do motoryzacji. Udało nam się je wszystkie ze sobą połączyć i dzięki temu „wstrzeliliśmy się” w swego rodzaju niszę. Wierzyliśmy, że podobne oczekiwania i obserwacje mają też inni kierowcy, którzy przykładają ogromną wagę do każdego detalu swojego pojazdu. Byliśmy przekonani, że miłośnicy tuningu optycznego i posiadacze starych wozów również są nieusatysfakcjonowani ofertą innych producentów. Chcieliśmy też, by nasz produkt trafił do Klientów, którzy docenią zarówno jego estetyczny wygląd, jak i wytrzymałość materiałów, których używamy do produkcji.

Uniwersalna ramka tablicy rejestracyjnej

Nasze podkładki mają wymiary 526×120 cm i będą pasowały do tablic rejestracyjnych w rozmiarze 520×114 cm, czyli do standardowego wariantu, który obowiązuje w większości krajów na świecie. Sprawdzą się zatem idealnie, niezależnie od tego, jakim wozem jeździsz. W przeciwieństwie do innych produktów tego typu, nasze wyroby są symetryczne. Oznacza to, że brak w nich powiększonej przestrzeni w dolnej części ramki, która przez innych producentów jest chętnie wykorzystywana jako nośnik reklamowy. Na naszej podkładce będzie tylko tyle informacji, ile trzeba.

Dopasuj podkładkę do swojego auta

Minimalizm i elegancja nie oznaczają jednak, że w zupełności zrezygnowaliśmy z ozdobników – jako maniacy motoryzacji wiemy, jak ważna dla niektórych kierowców potrafi być personalizacja wozu i ile radochy potrafi ona sprawić. Nazwa naszych podkładek pod tablice rejestracyjne – „MONO” – wzięła się z tego, że mają one jeden element, o wyglądzie którego możesz zdecydować właśnie Ty. Mowa o kolorze obwódki ramki. W sklepie internetowym posiadamy ramki tablic rejestracyjnych z subtelną obwódką w kolorze niebieskim, srebrnym, złotym, białym i czerwonym, a także wiele innych wersji, które dopasujesz do nadwozia swojego pojazdu.